top of page

wstecz

CENEO.PL

CENIĘ SOBIE

Klient:

Ceneo

Upside odpowiada za strategię i kreację
nowego projektu Ceneo.pl

 

Agencja reklamowa Upside, po rozstrzygnietym przetargu, przygotowała nową platformę komunikacyjną serwisu e-commerce Ceneo.pl, w ramach której będą prowadzone działania reklamowe pod hasłem „Cenię sobie“.

 

Celem kampanii jest utwierdzenie konsumentów w przekonaniu, że Ceneo.pl jest miejscem pierwszego wyboru przy zakupach w internecie. Serwis chce pokazać w reklamach jak dynamicznie się rozwija, po to aby zaspakajać rosnące wymagania kupujących. Jego atrybuty, na które nacisk został położony w komunikacji internetowej, to szybkość realizacji, niskie ceny i bezpieczeństwo oraz nieograniczony dostęp zarówno do polskich, jak i zagranicznych sklepów internetowych.

 

Serwis Ceneo.pl chce również komunikować wdrożenie nowych narzędzi ułatwiających zakupy w internecie. Chodzi m.in. możliwość wyszukiwania produktów za pomocą obrazu, porównywania cen produktów za pomocą skanera kodów kreskowych, czy skorzystania z wirtualnego koszyka zakupowego „Kup teraz“ i kart podarunkowych. Oferuje takze dostęp do baz zaufanych opinii na temat produktów, sklepów i kurierów.

 

Upside przygotował strategię i kreację reklam wideo, które pojawią się w kinie, internecie oraz plakatów na nośnikach reklamy zewnętrznej. Za produkcję reklam odpowiada Video ex Machina.

bottom of page